Jdi na obsah Jdi na menu
 


První Murphyho zákon o kočkách zní

Dostane-li kočka nápad, jak Vás pozlobit, zrealizuje ho.

Dodatek Murphyho kočky

My kočky máme spoustu nápadů...

Dodatek zoologa

Čeleď kočkovitých /Felidae/ se začala vyvíjet ve třetihorách, tudíž měla 60 miliónů let na to, aby své nápady vylepšovala...

Darwinovo pravidlo přirozeného výběru

Nevíte-li, jakou kočku si vybrat, vyčkejte, až si některá kočka vybere vás.

Prokopovo podotknutí

Stejně vám nic jiného nezbývá...

 

Jsme chovatelská stanice zabývající se chovem britských krátkosrstých kočiček.

A jak jsem se k tomu dostala?

Před dvěma lety jsem začala přemýšlet nad pořízením kočičky jako domácího mazlíčka. Moje srdce si zjískal britský modrý kocourek Silver, kterého jsem si jako malé klubíčko přinesla na konci léta 2007 domů. Věnovala jsme mu spoustu času, takže je to mazel jak se patří. Spí se mnou v posteli, okupuje sedačku když se nedívám, když vařím plete se mi pod nohama a ví, že vždycky je ten správný čas pro to se nechat poškrábat.:-)

No a potom přišel květen dalšího roku a já jsem začala uvažovat, že pořídím Silverovi kočičího kamaráda. Zase jsem zůstala u kouzla britek a nechala jsem se okouzlit krásnou kočičí slečnou z chovatelské stanice Gemka, CZ. No a opět na konci léta do naší rodiny přibyl další mazlík, Cattleya.

Oba dva jsou právoplatní členové naší rodiny se všemi právy a povinnostmi:-). Krmíme je tím nejlepším, co jim můžeme dát. Mazlíme se a hrajeme si jak jen to jde a společně usínáme v jedné posteli.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář